KONST / Litografier / Färglitografi 9166434
nr 916 6434
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Lena A Linderholm (f. 1947), 74/180, signerad, bladets mått: 76x55
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 20:41:50
6/10 20:32:56
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm